o nás

vedení účetnictví | vedení mzdové agendy | dozor účetnictví | daňová přiznání | finanční poradenství

GMG | Jiří Gabaj

vedení účetnictví | vedení mzdové agendy | dozor účetnictví | daňová přiznání | finanční poradenství

Každý náš potencionální zákazník má jistotu, že o něj bude se vší odpovědností pečováno. Již při uzavírání smluv je ponechána zákazníkovi volnost ve výběru druhu služeb a šíři poskytovaných služeb, což sebou přináší jejich efektivitu a spokojenost našich zákazníků.

Cena je tvořena v závislosti na náročnosti poskytovaných služeb, již výše uvedenou šíři a riziku plynoucím ze zpracování účetnictví a jiných služeb. Další parametr, který je rozhodující při poskytování účetnictví je počet položek, kvalita vedení operativní evidence, bonita i kvalita klienta. Vždy je však cílem nás najít v cenových jednáních řešení odpovídající možnostem nás, ale hlavně našeho budoucího klienta.

Veškeré služby poskytují našim partnerům jednu nezanedbatelnou výhodu. Pokud si vedete účetnictví ve vlastní kompetenci, nesete plnou odpovědnost za eventuální chyby. Z toho plynou finanční postihy ze strany finančního úřadu, které v plné míře musíte uhradit sami a padají na vaši hlavu.

V případě pochybení naší firmy při zpracování v jakémkoliv výše citovaném obchodním vztahu (účetnictví,ekonomicko-organizačním poradenství, zpracování směrnic atd.) a jejich následném sankcionování ze strany jakýchkoliv úřadů (FÚ,ZP,OSSZ,atd.), ve smyslu uzavřené smlouvy ručíme. Tato penalizace je hrazena z pojistky, kterou jsme proti takovým případům chráněni. Ručení a pojištění se na zpracování účetnictví vztahuje i po skončení obchodního vztahu. Nejvýše však po 3 následujícíroky.(Dle zákona o účetnictví může finanční úřad po tuto dobu udělat kontrolu).

Nabízíme Vám nezávaznou osobní schůzku, která může v budoucím období ušetřit Váš čas, ale i případné nepříjemnosti, spojené s vedením účetnictví, interní kontrolou, výpočtem a přiznáním daní, kontrolami úřadů a dalšími nespecifikovanými riziky u dalších služeb, které přímo i nepřímo souvisejí s poskytovanými službami.

 

Brno, Vyškov, Prostějov

"Všechny uvedené služby nabízíme pro Brno, Brno-venkov, Vyškov a okolí, Prostějov a okolí, Blansko a okolí.

Jiří Gabaj - GMG

Jízdárenská 590, Vyškov 682 01
mob.: 603 259 057, 604 846 713
tel.: 517 350 856
IČO: 61727261
DIČ: CZ6309251190
gabaj@gmg-ucetnictvi.cz

otevírací doba:

Po - Čt: 7:00 - 15:30
Pá: 7:00 - 14:00